O nás

Jsme mladá dynamická firma zaměřená na online marketing se sídlem v Praze. SEO je naše specializace, proto jsme v prvé řadě SEO agentura. V marketingovém týmu máme pouze zkušené seniorní specialisty s praxí více než 5 let. Nejsme omezení lokální působností v Praze, protože i náš tým je složený ze specialistů nejen z Prahy, ale i třeba z Ostravy. Pro konkrétní projekt vybíráme vždy složení týmu, aby byl maximálně efektivní.

O marketingové agentuře se sídlem v Praze

Naše marketingová agentura Digital Place s.r.o. se sídlem v Praze se specializuje na všechny důležité formy online marketingu, včetně strategie, tvorby reklamy a správy optimalizace webových stránek. Kromě toho nabízíme i služby týkající se analytického marketingu, pro vyhodnocování a poradenství pro dosahování lepších cílů v podnikání.

Proč je online marketing našim posláním

Online marketing je našim posláním, protože je to efektivní způsob, jak dosáhnout širšího publika a přilákat větší počet zákazníků. Online marketing je také cenově dostupný a poskytuje možnost provádět důkladnou analýzu výsledků, což je užitečné pro účinnou správu rozpočtu.

Jaké máme zkušenosti?

Náš tým je složen pouze se seniorních specialistů v oboru. V případě SEO máme specialistu s 13 letou praxí. U PPC máme specialistu minimálně s 3 letou praxí, ale konkrétních vybíráme podle typu klienta (služba, eshop a zaměření). To samé platí i v případě správy sociálních sítí a copywriterky.

Není tajemstvím, že jako marketingová agentura jsme noví, ale díky zkušeného týmu máme za sebou dohromady stovky úspěšných projektů – to vlastně zjistíte hned od první minuty spolupráce.

Kontaktujte nás s nezávislou cenovou nabídkou na info@digitalplace.cz nebo volejte na +420 735 024 195

Kontaktní osoby:
Ing. Tomáš Výborný – SEO specialista, Projektový manažer – vyborny@digitalplace.cz
Bc. Tomáš Stýskala, MBA – SEO specialista, Jednatel – info@digitalplace.cz

Co o Digital Place tedy víte:

 

O agentuře napsal: Ing. Tomáš Výborný