Blog

Jak na Instagramu změnit písmo

Samotný Instagram neumožňuje měnit písmo, ale existuje mnoho aplikací, které to dokážou. Jedna z populárních volba je Font Candy. Tato aplikace umožňuje vybrat si fonty z knihovny, upravit je, popřípadě vytvořit vlastní loga a grafické prvky. Poté je můžeš nahrát na Instagram a sdílet je se svými sledovateli. Existují také další aplikace, jako je Textgram nebo WordSwag, které ti umožňují vytvářet grafiku s textem pro Instagram.

Jaké jsou 4 nejpoužívanější aplikace na změnu písma v Instagramu

  1. Instagram Story Fonts – Aplikace na změnu písma pro Instagram příběhy a vložené obrázky.
  2. InstaFonts – Aplikace, která nabízí různá písma pro Instagram a další sociální média.
  3. TypeArt – Aplikace, která nabízí elegantní a kreativní fonty sloužící k úpravě fotografií a příspěvků na Instagramu.
  4. TextArt – Aplikace, která nabízí kreativní a originální fonty pro vkládání do příspěvků na Instagramu.

Co o Instagramu často nevíme

Instagram může používat umělou inteligenci a vlastní algoritmy ke sledování uživatelů a jejich chování. Instagram může analyzovat uživatele, jejich akce, vyhledávací dotazy a další údaje za účelem získání lepšího přehledu o tom, co tito uživatelé dělají na platformě. To může zahrnovat zobrazování cílené reklamy nebo analyzování profilu uživatele.

Instagram může také sledovat komentáře uživatelů a obsah na stránkách Instagramu a dokonce i vypouštět algoritmy pro automatickou moderaci. Ve své podstatě je to dobrá funkce, nikdo nestojí asi o “slepé reklamy” ala “ženská tématika pro chlapy”, ale znáte to – dobrý sluha…

Článek o: www.instagram.com

Další zajímavé články: